joomla 1.6

Tisk
PDF

Prodej barev

Obchodní činnost s technologií „hydroizolační sendvič“ a nátěrovým systémem AKROJAS®.

Volně obchodovatelný je pouze systém AKROJAS® KOR.

Systémy pro realizaci technologií „ hydroizolační sendvič „ a „hydroizolační sendvič – studená střecha cool roof“, jsou obchodovatelné pouze v síti firem společnosti COLLEGIUM Trade,s.r.o , tedy firem, které na aplikace těchto technologií byly odborně připraveny.

Aplikované technologie“hydroizolační sendvič“ prodlužují životnost hydroizolačních plášťů násobně, ale za podmínky, že aplikační firma dokáže odstranit veškeré nedostatky podkladních hydroizolačních systémů, na které je následně technologie AKROJAS® aplikována a zároveň budou odpovědně dodržována veškerá ustanovení technologických pravidel aplikace.

Firmě COLLEGIUM Trade, s.r.o. nejde o vlastní ziskovost za každou cenu. Jde především o dodržování vlastní tradice kvality, profesionality a dlouhodobě spokojeného zákazníka. Proto každá firma, která chce technologii „hydroizolační sendvič“ a nátěrové hmoty AKROJAS® ST a AKROJAS® ST-Titan zpracovávat, musí prokazovat vlastní vysoký stupeň profesionality a všeobecné morálky v přístupech ke svému dílu  a zákazníkům.

Prodejnu najdete na adrese: Riegerova 38, Jablonec nad Nisou


www.barvy-jablonec.cz, Tel.:+420 483 713 766 nebo +420 778 522 325.

prodej naterovych hmot