joomla 1.6

Tisk
PDF

O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Vítáme Vás na stránkách firmy COLLEGIUM Trade s.r.o., provozovatele webu BÍLÉ-STŘECHY.CZ.

Firma působící po celé ČR se sídlem v Jablonci nad Nisou, provádí kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce). Zabýváme se izolováním spodních staveb, jímek, bazénů, teras a balkónů, kde uspokojíme jak drobné investory, tak i nadnárodní společnosti.

Za svůj profesionální přístup k zákazníkům, kvalitu odvedené práce, byla vlastníku společnosti panu Pavlu Šourkovi udělena Národní cena České Republiky za jakost v roce 1996 a 1998, kde toto ocenění doposud neobdržela žádná jiná fyzická osoba. Dále jsme obdrželi značky Ekologicky šetrný výrobek a Czech made.

Ocenění Bílé Střechy

Celková nabídka prací!

Collegium Trade

COLLEGIUM Trade

Na našich stránkách www.collegiumtrade.cz najdete rozcestník na všechny naše aktivity. Bílé střechy, Spolehlivé střechy, Arcon bijoux, Stavbu roubenek, Obchod s barvami a další aktivity.Odkazy na naše partnery a něco o historii naší firmy.  

Více zde...

Výroba bižuterie

Výroba bižuterie

Naše bižuterie je výhradně českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou pro spokojenost zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších  materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Více zde...

Spolehlivé střechy

Spolehlivé střechy

Provádíme kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce). Zabýváme se izolováním spodních staveb, jímek, bazénů, teras a balkónů, kde uspokojíme jak drobné investory, tak i nadnárodní společnosti.

Více zde...