joomla 1.6

Ocenění

Ocenění

Za svůj profesionální přístup k zákazníkům, kvalitu odvedené práce, byla vlastníku společnosti panu Pavlu Šourkovi udělena Národní cena České Republiky za jakost v roce 1996 a 1998, kde toto ocenění doposud neobdržela žádná jiná fyzická osoba dvakrát za sebou. Dále jsme obdrželi značky Ekologicky šetrný výrobek a Czech made.

Collegium Trade

Collegium Trade

Na našich stránkách www.collegiumtrade.cz najdete rozcestník na všechny naše aktivity. Bílé střechy, Spolehlivé střechy, Arcon bijoux, Stavbu roubenek, Obchod s barvami a další aktivity.Odkazy na naše partnery a něco o historii naší firmy.  

Více zde...

Výroba bižuterie

Výroba bižuterie

Naše bižuterie je výhradně českého původu a ruční práce . Její kvalita a tím i kvalita výrobků je naší zárukou pro spokojenost zákazníků. Vybíráme z nejkvalitnějších  materiálů české výroby  a tím můžeme konkurovat světovým výrobcům bižuterie.

Více zde...

Spolehlivé střechy

Spolehlivé střechy

Provádíme kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce). Zabýváme se izolováním spodních staveb, jímek, bazénů, teras a balkónů, kde uspokojíme jak drobné investory, tak i nadnárodní společnosti.

Více zde...